Turbiny wiatrowe 60, 100, 200, 335 KW

Jestem zainteresowany ofertą na zakup: Turbiny wiatrowe 60, 100, 200, 335 KW

Turbiny wiatrowe 60, 100, 200, 335 KW

W ofercie handlowej posiadamy turbiny wiatrowe o małych mocach od 60 do 330 KW.

Dla modeli 60 i 100KW wysokość  wież to jedynie 28 m. Wysokość ta pozwala skutecznie ominąć nowe przepisy wprowadzone w Polsce, gdyż elektrownie o małych mocach nie potrzebują tak dużych odległości od zabudowań jak elektrownie o mocy 1 lub 2 MW. Ponadto ich praca jest kilkadziesiąt razy cichsza niż standardowych elektrowni 1 i 2 MW.

Niespotykana konstrukcja jednośmigłowa, pozwala na równoważenie i stabilizowanie siły podmuchu wiatru   W przypadku ADES turbina wiatrowa jest „ogniwem” między dwoma mediami o bardzo różnych charakterystykach: z jednej strony, wiatrem, którego zachowanie przypomina „dzikiego ogiera”, a z drugiej strony siecią przypominającą raczej „spokojny staw”. Z tego punktu widzenia turbina wiatrowa musi: uchwycić maksymalną możliwą energię (podmuch jest czystą energią) i złagodzić jej niepokojący efekt. Wahadło, gromadzi siłę wiatru, aby dostarczyć go do sieci w najlepszych możliwych warunkach.
Dzięki swojej konstrukcji wahadłowej turbina kompensuje, gromadzi i odtwarza zmiany spowodowane podmuchami wiatru, dzięki trzem pasywnym układom mechanicznym (oscylacyjny wirnik, wahadłowy układ napędowy i samobieżna gondola), które osłabiają wzrosty mocy i zmiany kierunku z lekkimi obciążeniami konstrukcyjnymi. W ten sposób do sieci podawana jest energia o w miarę stabilnej częstotliwości pomimo silnych podmuchów wiatru.

Turbiny dostępne są o następujących parametrach:

Istnieje możliwość, adaptacji projektu, uzyskania pozwolenia na budowę, dostawy i montażu od zamówienia turbin o łącznej mocy od 1 MW na terenie całej Polski.

W przypadku zainteresowania nasza ofertą prosimy o wypełnienie formularza w kolumnie po lewej stronie.