Domy solarne „ECODOMUS”

Jestem zainteresowany ofertą na zakup: Dom solarny samowystarczalny „ECODOMUS”

Domy solarne „ECODOMUS”

Domy samowystarczalne (solarne) „ECODOMUS” to idealne rozwiązanie dla nowo powstających ośrodków wypoczynkowych i hoteli w malowniczych terenach nad morzem, jeziorami i w górach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Dom jest w 100 % ekologiczny, samowystarczalny oraz stanowi mini elektrownie słoneczną oddając do. 90 % energii do sieci wewnętrznej (np. na potrzeby dodatkowego budynku gastronomicznego).

Bryła domu to kwadrat 9 x 9 m. Budynek składa się z dwu kondygnacji o powierzchni użytkowej  od ok. 120 do ok. 160 m2. Konstrukcja wsparta jest na słupie stalowym i przytwierdzona do niego na zasadzie łożyska, przez co dom może się obracać 360 stopni wokół własnej osi. Obrót można zaprogramować za pomocą pilota.

Mieszkając w „ECODOMUS”, rano można mieć widok z okien na góry wieczorem na jezioro”.

Ta niespotykana na świecie konstrukcja jest jedynie produkowana przez hiszpańską firmę „Ades”, której „Perpetum Energia” jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę.

Ściany zewnętrzne stanowi konstrukcja szkieletowa drewniana wypełniona wełną mineralną, dach pokryty jest panelami słonecznymi, które produkują ok. 95% energii na zewnątrz.

Montaż domu to okres ok. trzy tygodnie od dnia dostawy.

Domy występują w dwóch wersjach:

Zasadę działania domu „ECODOMUS” przedstawiono na schemacie – zobacz PDF

Istnieje możliwość, adaptacji projektu, uzyskania pozwolenia na budowę, dostawy i montażu od zamówienia 5 domów, na terenie całej Polski.

W przypadku zainteresowania nasza ofertą prosimy o wypełnienie formularza w kolumnie po lewej stronie.