Oferta handlowa

Umowy międzynarodowe z producentami urządzeń OZE

„Perpetum Energia” zawarła w październiku 2015r wieloletnie umowy współpracy z hiszpańskimi producentami turbin wiatrowych, elektrowni słonecznych i budynków pasywnych w tym z przedsiębiorstwem „Ades Tempero Group”

Wieloletnia umowa na wyłączność na teren Polski.

Przedsiębiorstwo zajmuje się pośrednictwem, sprzedażą i montażem urządzeń oraz nowoczesnych technologii produkowanych przez hiszpańskie przedsiębiorstwa branży energetycznej OZE. W ofercie naszej znajdują się: domy solarne samowystarczalne typu „ECODOMUS”  obracające się 360 stopni wokół własnej osi,  wieże słoneczne o mocy do 50 KW podążające za obrotem słońca, turbiny wiatrowe o mocy 100 i 200 KW, instalacje fotowoltaiczne na parkingi oraz konstrukcje wsporcze pod panele fotowoltaiczne dla elektrowni słonecznych.

W ofercie handlowej, firma przygotowała własny projekt konstrukcji wsporczej pod panele fotowoltaiczne dla elektrowni słonecznych. Konstrukcja o fundamentach żelbetowych typu H lub O idealnie się nadaje na tereny po składowiskach odpadów i nieużytki ze względu, że nie wymaga palowania i odpowiedniej nośności podłoża gruntowego.

Domy solarne samowystarczalne „ECODOMUS”

Domy samowystarczalne (solarne) „ECODOMUS” to idealne rozwiązanie dla nowo powstających ośrodków wypoczynkowych i hoteli w malowniczych terenach nad morzem, jeziorami i w górach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej.

Wieże solarne do 50 KW

Największa zaletą wież solarnych jest dodatkowa moc, nawet do 30 % więcej niż tradycyjne elektrownie słoneczne, jaką mogą osiągnąć ze względu na mechanizm pozwalający im „podążać za słońcem”.

Turbiny wiatrowe 60, 100, 200, 335 KW

W ofercie handlowej posiadamy turbiny wiatrowe o małych mocach od 60 do 330 KW. Dla modeli 60 i 100KW wysokość  wież to jedynie 28 m.

Parkingi solarne

Nowa koncepcja parkowania, która ma na celu maksymalne wykorzystanie energii słonecznej do doładowywania pojazdów elektrycznych. Na dzień dzisiejszy w Hiszpanii zainstalowano już parkingi solarne dla mocy ponad 150 MW w ponad 4500 miejscach parkingowych.

Konstrukcje wsporcze „Perpetum Energia”

W ofercie handlowej, firma przygotowała własny projekt konstrukcji wsporczej pod panele fotowoltaiczne dla elektrowni słonecznych.